O nás

Jazyková škola při FF MU je de facto součástí Katedry anglistiky a amerikanistiky FF MU-specializujeme se proto na výuku angličtiny! Od roku 2000 nabízí studentům MU i veřejnosti kurzy angličtiny ve všech pokročilostech - od kurzů pro úplné začátečníky až po kurzy pro pokročilé na úrovni C2. Kromě kurzů celoročních pořádáme i kurzy semestrové - cenově zvýhodněné kurzy konverzace, ve kterých se profesionální lektor střídá se studenty Katedry anglistiky a kurzy zaměřené na procvičení a opakování gramatiky. Součástí naší nabídky jsou i přípravné kurzy na mezinárodní jazykové zkoušky FCE, CAE a CPE. Všechny kurzy na sebe logicky navazují - vždy máte kam pokračovat!

V létě organizujeme týdenní intenzívní jazykové kurzy v Brně a v Telči.

Výuka probíhá v učebnách Filozofické fakulty MU v centru Brna. V případě volných míst v kurzu budete vítáni v ukázkové hodině.

Lektoři

Všichni lektoři mají příslušné univerzitní vzdělání, řada z nich vlastní i mezinárodní kvalifikace v oboru. Všichni čeští učitelé jsou nadprůměrně jazykově vybaveni, jejich jazykové znalosti a schopnosti se blíží kvalitám rodilého mluvčího. Všichni lektoři mají několikaletou praxi a kromě toho, že umí výborně učit, Vám umí i poradit, jak se máte učit Vy!

Metodika

Metodika je založena na tzv. komunikativním přístupu - orientujeme se především na zvyšování schopnosti komunikovat a používat jazyk k vyjádření vlastních názorů. Ve výuce jsou ale rovnoměrně zastoupeny mluvnice, slovní zásoba, frazeologie a všechny čtyři jazykové dovednosti (mluvení, poslech, čtení, psaní).

Načítám mapu…