Bez popisku

Brno 12. -  16. srpna 2024

V roce 2024 nabízíme kurzy na 3 úrovních pro mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé.

Vybrat si můžete buď dopolední kurz, od 9:00 do 13:45, nebo kurz odpolední, od 15:00 do 18:30. Výuka je každý den rozdělena na tři bloky (90-75-75 minut dopoledne, 3x 60 minut odpoledne), v každém bloku se setkáte s jiným lektorem. Budete tak vystaveni 3 různým přízvukům a 3 různým přístupům k výuce.

V kurzech učí naši oblíbení profesionální a kvalifikovaní lektoři s mnoha lety praxe – na jejich profily se můžete podívat níže.

Kurz Vás během jednoho týdne rozmluví a výrazně rozšíří Vaši slovní zásobu - lektoři se zaměřují hlavně na to, abyste používali přirozenou a "opravdovou" angličtinu, obraty a fráze používané v běžné komunikaci. Nebude chybět ani gramatika. Podrobný plán výuky najdete níže. To vše v přátelské a uvolněné atmosféře a inspirativním univerzitním prostředí.

Maximální počet účastníků ve skupině je 10. Kurz budeme otvírat při minimálním počtu 6 účastníků.

Kurz je organizován v rámci programu Celoživotního vzdělávání na MU. Účastníci kurzu, kteří si o to požádají, obdrží po ukončení kurzu certifikát o jeho absolvování.

Kurz se koná v klimatizovaných, multimediálních učebnách v příjemném a inspirativním univerzitním prostředí v centru města, v budově FF na Veveří 28. O přestávkách Vám bude k dispozici káva, čaj a chlazená voda.

Pokud si nejste jistí Vaší úrovní, můžete si udělat náš rozřazovací test.

Cíle kurzu

  • rozšíření slovní zásoby
  • získání sebejistoty v mluveném projevu
  • procvičení a upevnění gramatických struktur
  • zlepšení schopnosti rozumět mluvené řeči a adekvátně a přirozeně reagovat
  • zlepšení výslovnosti

Pro koho je kurz určen

Pro všechny, kterým je mezi 16 a 99 a chtějí strávit příjemný týden s angličtinou. Ať už potřebujete angličtinu k práci nebo pro zábavu, lektoři Vám pomohou s obojím. Kurz je vhodný i pro středoškoláky, které čeká oprava maturitní zkoušky.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info