Bez popisku

 

 

Přípravné kurzy a zkoušky Cambridge English

V našich kurzech Vás připravíme na 3 úrovně zkoušek Cambridge English – každoročně otvíráme kurzy ke zkoušce B2 First (dříve FCE) a C1 Advanced (dříve CAE). Přibližně jednou za 3 roky se u nás můžete připravit i na nejvyšší úroveň v přípravném kurzu na zkoušku C2 Proficiency (dříve CPE). V kurzech učí rodilí mluvčí, kteří se na výuku přípravných kurzů specializují a pomohou Vám zvládnout všechny typy úkolů, se kterými se v testech setkáte. Během kurzu si mnohokrát vyzkoušíte jednotlivé části zkoušky a dostanete tipy, jak na ně. Lektoři našim studentům na základě jejich výsledků doporučují, zda na zkoušku jít či zda je potřeba ještě trénovat a poradí, jak a kde. Více informací k jednotlivým kurzům najdete na našich stránkách.

Složením zkoušky Cambridge English potvrdíte svoji znalost anglického jazyka – certifikáty cambridgeských zkoušek jsou mezinárodně uznávané a mají celoživotní platnost. Zhodnotíte energii a úsilí, které jste do studia angličtiny vložili, a otevřou se Vám nejedny nové dveře – zvýší Vaši úspěšnost při hledání zaměstnání i při přijetí na univerzitu.

Zkoušky můžete za zvýhodněnou cenu skládat v našem partnerském testovacím centru Cambridge P.A.R.K. Zkoušky můžete skládat během celého roku, můžete si vybírat mezi klasickou „papírovou“ verzí a zkouškou skládanou na počítači. Více informací o průběhu zkoušek, rozdílech mezi papírovou a počítačou verzí a zkouškách nanečisto najdete na stránkách Cambridge P.A.R.K.

 

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info