Dopoledne

Bez popisku

Slávka Andráši vystudovala anglickou filologii a historii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a výuce angličtiny se věnuje od roku 1998. O rok později začala pracovat na JŠ s právem státní jazykové zkoušky, kde působí doposud. Od roku 2011 pracuje také na naší jazykové škole. Kromě obecné angličtiny učí také angličtinu pro administrativní pracovníky a je spoluautorkou učebnice pro tuto profesní skupinu. Připravuje studenty na Cambridgeské a státní zkoušky, u kterých také zkouší. Za důležité považuje, aby byla výuka různorodá, studenty bavila a zároveň byla efektivní. S oblibou zařazuje krátká videa a četbu upravených anglických knih. Volné chvíle nejraději tráví s rodinou, její velkou zálibou je zahrada, výroba keramiky, malování na hedvábí, sjezdové lyžování a cyklistika.

Bez popisku

Martina Maňásková vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity a absolvovala mezinárodní kurz CELTA. Vyučuje především ve firemních a pomaturitních kurzech. Připravuje studenty na Cambridgeské zkoušky a je také examinátorkou. Pro svoje studenty vybírá témata, která je zajímají a motivují, tak aby je učení bavilo a mohli vše uvést do praxe. Volný čas ráda tráví se svými dětmi, knihou a dobrým cappuccinem nebo na tanečním parketu.

Bez popisku

Victoria se narodila v Londýně, vyrostla ale ve Farnborough v hrabství Hampshire. Angličtinu učí od roku 2014, má zkušenosti se všemi úrovněmi a všemi věkovými skupinami. Učitelskou kvalifikaci CELTA získala v International House v Bogotě, kde také 8 měsíců sbírala první učitelské zkušenosti. V roce 2015 se rozhodla přestěhovat blíže k domovu a zakotvila v Brně, kde učí pro několik jazykových škol i soukromě. Jako držitelka certifikátu IHCYLT (speciální certifikace pro výuku dětí a mladistvých), se často věnuje dětem. Vikki ráda cestuje, čte, maluje a kreslí. Ve volném čase se kromě „tvoření“ učí česky a ukrajinsky.

Odpoledne

Bez popisku

Aneta Krajíčková vystudovala Ekonomicko-správní fakultu MU, obor Cestovní ruch. V roce 2022 získala na stejné fakultě v tomto oboru i doktorát. Svoji zálibu v jazycích přenesla do jejich výuky díky mezinárodnímu kurzu CELTA – absolvovala ho v na jaře 2021 a od té doby učí angličtinu v kurzech všech úrovní i typů. Na podzim 22 strávila 3 měsíce jako lektorka na Galapágách. Snaží se, aby její hodiny byly komunikativní a zábavné - ráda používá hry, písničky známých umělců nebo scény ze slavných filmů a seriálů. Ve volném čase se učí španělsky, pije kávu a víno s přáteli nebo cestuje.

Bez popisku

Markéta Pilařová studovala anglistiku a etnologii na Filozofické fakultě MU. Od roku 2000, kdy studia ukončila, učí na jazykových školách kurzy angličtiny všech typů i pokročilostí, od začátečníků až po přípravné kurzy k CAE, firemní kurzy i kurzy pomaturitní. V Jazykové škole FF MU pracuje jako lektorka s krátkými přestávkami od roku 2001. Zároveň se jako manažerka a koordinátorka JŠFFMU stará se o to, aby Vás v kurzech učili kvalitní lektoři ze zábavných učebnic a nic Vám v naší jazykovce nechybělo. Má ráda svoje děti, palačinky, moře a napínavé příběhy.

Bez popisku

Will Comber se narodil v Londýně a v Anglii žil až do roku 2020, kdy se přestěhoval do Brna. Zde úspěšně absolvoval učitelský kurz CELTA na Masarykově univerzitě. Má zkušenosti s výukou dětí, mladých dospělých i dospělých a se všemi pokročilostmi. Kromě kurzů obecné angličtiny, učí i kurzy firemní. Baví ho literatura a jazyky. Ve volném čase se učí italsky a – s menším úspěchem – se pokouší naučit i česky. Jeho vlastní obtíže s češtinou mu pomáhají vcítit se do jeho studentů a mít trpělivost s vysvětlováním a opakováním různých záludností angličtiny.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info