Dopoledne

David Musk vystudoval učitelství a psychologii a sociologii ve vzdělávání. Po škole učil na základních a středních školách ve Velké Británii, jak ve státních institucích, tak v soukromém sektoru. Jako vášnivý cestovatel se rozhodl spojit koníčka se svojí profesí a přijal nabídku učit na International School v Las Palmas. Další nabídka přisla z prestižní International School v Abu Dhabi, kde působil jako zástupce ředitele. V roce 1998 dostal od Evropské rady  International Schools ocenění za zásluhy za rozvoj školství ve Spojených arabských emirátech. V roce 2002 se přestěhoval do České republiky. Od té doby učí na JŠ s právem státní zkoušky (bývalá Státní jazyková škola) a od roku 2011 také na naší jazykové škole. Co se budoucnosti týče – stále je ještě mnoho míst, kam by se rád podíval….

Dita Phillips vystudovala anglistiku a sociologii na Masarykově univerzitě. Učení angličtiny se začala věnovat ještě v době studia. Po absolvování meznárodního kurzu CELTA a ukončení studií se přestěhovala do Velké Británie, kde se věnovala výuce anglického jazyka v mezinárodním prostředí a po získání kvalifikace DELTA také učení učitelů. V současné době žije v Brně a pokud zrovna netráví čas se svou dcerou, má ráda dobré jídlo a pití a ráda se také vypraví do teplých krajů za sluncem.

Odpoledne

Ilona Pavlíková vystudovala moderní filologii – italský a anglický jazyk – na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Po ukončení studií učila a učí na jazykové škole obecnou angličtinu různých pokročilostí a v přípravných kurzech na Cambridgské zkoušky. Od roku 2010 vyučuje studenty magisterského studia na Fakultě podnikatelské VUT, kde připravuje studenty na zkoušky z obecné i profesní angličtiny. Na VUT učí i angličtinu technickou na Fakultě strojního inženýrství. I přesto, že učí snad již století, učení je pořád pro ni zábava, radost a sobecky přiznává, že i přísun energie. Když zrovna nevyužívá energii svých studentů, ráda cestuje do míst, kde mají teplo, moře nebo oceán.

Chris Rance vystudoval japonštinu na Oxfordské univerzitě. Krátce poté, co přijel do Japonska, ale zjistil, že učení angličtiny (přátel a pro zábavu) ho baví mnohem víc než jeho japonské zaměstnání. Vrátil se tedy do Velké Británie, aby získal i učitelské vzdělání a pak se, před návratem do Tokya, rozhodl vzít si „rok volna“. Úplnou náhodou skončil ve Frýdku- Místku a od té doby žije v České republice a učí angličtinu. Pracoval také jako ředitel jazykové školy, ředitel studií a učil didaktiku a metodiku na Pedagogické fakultě MU. Když neučí, tak se věnuje kreslení, malování a historii (zvlášť době císaře Napoleona). Také se zajímá o procesy učení a snaží se naučit dánsky.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info