Reference našich studentů, jak je zaslali na portál Jazykovky.cz

Přátelská atmosféra výuky, vyváženost zajetí na hlubinu a odlehčení a přitom dobře pochopitelné, často hodina nepostrádá humor a všeobecné veselí, je také dobře přizpůsobená skupině. Možnost domluvy na obsahu výuky dle preferovaných potřeb ve skupině. Možnost výměny skupiny, pokud skupina nesedí na první pokus (věkem, náročností). Vstřícná domluva. Školu navštěvuji už od roku 2012 a hodlám pokračovat minimálně do důchodu :) Velmi kvalitní, kvalifikovaní lektoři, kterým na skupině záleží. žádný školometský přístup, ale kreativní, odkrývající zajímavé souvislosti a možnosti jak se dá naučit. Sama jsem z těch věčných začátečníků, pro které byl jazyk nezáživný a nezapamatovatelný, zde mne toho zbavili :) a nyní je to radost. Ačkoliv téměř necestuji a tak vnitřní motivaci mnoho nemám krom té pracovní, přesto se na hodiny těším a mnohdy dorazím po pracovním dni zcela vysílená, přesto tak ráda dorazím...a to už je co říct, když to vyžaduje po takovém dni silný akt vůle :)

Simona Dračková, 2021/22, kurz pro pokročilé A8


Děkuji škole, že zajišťuje kurz vedený zkušeným lektorem - rodilým mluvčím, kdy v téměř rodinné atmosféře se udržují a snad ještě i rozvíjí moje jazykové a kognitivní schopnosti. Doporučuji všem.

Karel Mareš, 2021/22, kurz pro pokročilé A9.1


Co oceňuji: Kreativní vyučující, vstřícnost, výběr učebnice. Atmosféra ve škole je velmi příjemná. Vyučující připravují používají celou škálu aktivit, které udržují pozornost a přitom prohlubují jazykové kompetence studentů. Vřele doporučuji.

Ondřej Bakeš, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.2


Co se vám ve škole líbilo nejvíce? Zkuste vyjmenovat 3 největší pozitiva školy: - výborná výuka - profesionální přístup k zajištění a organizaci kurzu - připravené lekce, výborný lektor • Jak byste popsali atmosféru ve škole? - prostě je to Masarykova univerzita, srdcová záležitost :-) Jaký byl přístup zaměstnanců školy ke studentům? - výborný Jak jste byli spokojeni s výukou? - výuka s Nigelem mi absolutně vyhovovala. Zajímavá témata, výuka vedená s přehledem a nadhledem. Angličtina rodilého mluvčího. Vždycky zajímavé materiály, zájem lektora o výuku až do konce. Za mne skvělý! Moc děkuji za kurz! Doporučili byste školu svým známým? - jednoznačně ano

Zdeňka Kubíková, 2021/22, kurz pro pokročilé AK3


Jazykovou školu při FF MU navštěvuji již několikátý rok a jsem velmi spokojena. Oceňuji profesionální a vstřícný přístup vedení školy, perfektně připravenou výuku a příjemné prostředí. Lekce jsou pestré, hodně zaměřené na komunikaci, vše probíhá ve velmi přátelské a srdečné atmosféře. I když jsem dříve narozena, cítím se v této škole velmi dobře. Školu mohu všem doporučit.

Milena Vaňurová, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.1


Rozhodně doporučuji; během výuky panovala vždy skvělá a otevřená atmosféra, přístup vyučujícího byl přátelský a zároveň maximálně profesionální. Za rok docházky na výuku pozoruji citelné zlepšení svých jazykových dovedností.

Daniel Carbol, 2021/22, přípravný kurz k CAE AZ2


Konverzace v AJ, která je dobrá pro osvojení komunikačních dovedností. Ve spojení s malými dávkami gramatiky nebo různých vysvětlení používání frází etc. šlo o pro mě dobrou metodu výuky. V dalších semestrech se chci účastnit opět. Pro ty, kteří se chtějí zlepšovat v komunikačních dovednostech je kurz určitě dobrý.

David Hons, 2021/22, kurz pro pokročilé AK3


Skvělá atmosféra v hodinách, lektorka je vždy perfektně připravená a srozumitelně vysvětluje látku. Hodně procvičujeme mluvení, což je velmi užitečné. Vyhovuje mi střídání prezenčních a online hodin i možnost toto rozdělení aktuálně přizpůsobit. Děkuji a těším se v dalším školním roce!

Veronika Bromová, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.2


Vyučující zpestřuje kurz pomocí dalších materiálů nad rámec probírané učebnice. V kurzu se sešla dobrá parta a atmosféra ve škole i kurzu je pohodová. Výuka se mi líbí, mohu doporučit. Mám v plánu pokračovat příští rok.

Eva Švábenská, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.1


Výborná lektorka a přátelský kolektiv spolužáků. Skvělá lektorka, vynikající forma výuky, dobrá dostupnost - škola je ve středu města. Přátelská atmosféra. Výborný vztah zaměstnanců ke studentům. Zajímavá a poutavá výuka. Rozhodně doporučuji.

Milena Kozáková, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.1


Ve škole se mi líbí, ráda tam chodím. S výukou v kurzu jsem velmi spokojená, náš lektor David připravuje zajímavé a různorodé činnosti v hodinách. Není to jenom práce s učebnicí a dalšími materiály, ale i luštění křížovek, trochu zeměpisu a hádání různých slov na interaktivní tabuli. Určitě bych školu doporučila svým známým.

Irena Procházková, 2021/22, kurz pro pokročilé A9.1


Vše ve škole je na jedničku. Vůbec nevím co bych mohl doporučit ke zlepšení, vše bylo v pořádku a dle očekávání. Určitě budu v kurzu pokračovat.

Karel Šváb, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.2


Na jejich kurzy angličtiny chodím již několik let a jsem moc spokojená. Výborný učitel - rodilý mluvčí. Rozhodně doporučuji.

Iva Žáková, 2021/22, kurz pro pokročilé A8


Jazykovou školu navštěvuji již několik let a za celou dobu jsem se setkala s velmi kvalitními lektory, s výukou, kde se kombinuje gramatika, poslech, konverzace, kde je dbáno na výslovnost, jsou zadávány domácí úlohy a hlavně musím říci, že kurzy se staly srdeční záležitostí, kde jsem si našla nové přátele a kam se každý školní rok ráda vracím. Jazykovou školu bych rozhodně doporučila!!!

Pavlína Holzerová, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.1


Hodiny s Davidem jsou pestré, zajímavé a na profesionální úrovni. To samé platí i o komunikaci s vedením jazykové školy - přátelský, vstřícný a profesionální přístup :)

Jana Mračková, 2021/22, kurz pro pokročilé A9.1


Do JŠ na FF MU chodím už několik let, s kurzy jsem velmi spokojená, protože jsou živé, pestré, zajímavé. Jsou také přizpůsobené široké veřejnosti, ale zároveň, v případě zájmu, s odborným zázemím. Vyučující jsou odborníci, znají i lingvistickou terminologii a úroveň jejich jazyka i pedagogických kompetencí je vysoká. 3 pozitiva: otevřenost, odbornost, respekt k motivaci studujících. Atmosféra je příjemná, přátelská, zažila jsem jen vstřícné jednání. Vyučující vždy nejprve analyzují potřeby účastníků kurzů a podle toho také zacílí výuku, drží avizovanou úroveň, ale vžívají se i do atmosféry dané skupiny. Přistupují ke studujícím osobně, zajímají se o ně. Výuku vedou dle nejmodernějších didaktických trendů, soustřeďují se na komunikaci, ale zažazují mnohé další aktivity k rozvíjení všech řečových dovedností. Tuto jazykovou školu vždy jednoznačně doporučuji.

Vendy Bakešová, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.1


Výborná příprava vyučujícího, osobní přístup. Lekce angličtiny jsou aktivní, pestré a přístup vyučujícího je opravdu motivační. Na hodiny angličtiny se prostě těšíte. Určitě doporučuji.

Eva Komárková, 2021/22, kurz pro středně pokročilé+ A6.1


Výborný lektor (rodilý mluvčí, zkušený pedagog, ale i člověk, který sleduje novinky, trendy...)a měl připraveno spoustu různých aktivit/témat, spravedlivě v hodině všechny střídal s otázkami/cvičeními, kreativní atmosféra na hodinách, dostupná pozice školy v centru Brna, zaměstnanci školy vycházeli vstříc, školu bych známým rozhodně doporučila.

Taťána Krajčírovičová, 2021/22, kurz pro pokročilé A9.1


1.Výukové metody, výběr náplně kurzu a podklady, schopnosti lektorky.(Toto považuji za 3 největší pozitiva) 2.Atmosféra byla příjemná a nenucená, zároveň lektorka Pavla Nováková hodinu dobře vedla, snažila se do hodiny zapojit každého účastníka. V hodině nebyla žádná hluchá místa. Když bylo potřeba, lektorka se zastavila u problémů, kterým jsme nerozuměli a jen v krajním případě se mluvilo česky, takže člověk nemusel přepínat a mohl myslet anglicky. Necítili jsme se trapně, když jsme něco popletli nebo nevěděli. Témata diskuzí byla aktuální a vtipná. Pro mě to byl dobře a užitečně strávený čas, na hodiny jsem se těšila a naučila jsem se spoustě věcí. Rozhodně bych hodiny doporučila známým, a kdyby se dalo s lektorkou Pavlou pokračovat v jiném kurzu, ráda bych této možnosti využila.

Zuzana Solničková, 2020/2021, kurz pro středně pokročilé A5


Velmi oceňuji kvalitní přístup lektorky Pavly Novákové, byla milá, vstřícná, vše ráda vysvětlila, na hodiny byla vždy připravená, lekce dokázala obohatit zajímavou formou procvičování prostřednictvím kvízů. Více takových skvělých lektorů!

Jaroslava Šulcová, 2020/2021, kurz pro středně pokročilé A5


Konverzační kurz mi maximálně vyhovoval, vyučující (Luis Rodriguez) vybíral zajímavá a přínosná témata, kladně hodnotím také to, že s námi diskutoval o tématech, kterým bychom se chtěli věnovat. Pozitiva kurzu, která mě napadají, byla: výuka vedená rodilým mluvčím, volba okruhu témat, kvalita výuky. Přístup vyučujícího neměl žádnou chybu. Kurzy na této škole bych rozhodně doporučila, nemám žádné výhrady, ba naopak.

Romana Kopecká, podzim 2019, konverzační kurz AK4

 

 

 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info