Bez popisku

Letní kurzy angličtiny

Telč 5. - 10. srpna 2024

V roce 2024 nabízíme kurzy pro mírně pokročilé, středně pokročilé a 2 skupiny pokročilých.

Kurz Vás během jednoho týdne rozmluví a výrazně rozšíří Vaši slovní zásobu - lektoři se zaměřují hlavně na to, abyste používali přirozenou a "opravdovou" angličtinu, obraty a fráze používané v běžné komunikaci. Nebude chybět ani gramatika. Podrobný plán výuky najdete níže. To vše v přátelské a uvolněné atmosféře a inspirativním univerzitním prostředí.

Výuka je každý den rozdělena na tři bloky (90-75-75 minut) od 9:00 do 13:45, v každém bloku se setkáte s jiným lektorem. Budete tak vystaveni 3 různým přízvukům a 3 různým přístupům k výuce.

V kurzech učí profesionální a kvalifikovaní lektoři s mnoha lety praxe – letos David Musk, Ilona Pavlíková, Geoff Peart a Markéta Pilařová.

Maximální počet účastníků ve skupině je 12. Kurz budeme otvírat při minimálním počtu 8 účastníků.

Kurz je organizován v rámci programu Celoživotního vzdělávání na MU. Účastníci kurzu, kteří si o to požádají, obdrží po ukončení kurzu certifikát o jeho absolvování.

I letos se budou kurzy konat během hudebního festivalu Prázdniny v Telči – můžete se těšit na spoustu dobré muziky..

Učební plány

Učební plány

Pro Vás připravujeme

Poděkování
Za laskavou pomoc s organizací letních intenzivních kurzů děkujeme panu Jaroslavu Makovcovi, paní Lucii Zemanové a paní Jarmile Svobodové z Univerzitního centra Telč.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info