Bez popisku

David Musk vystudoval učitelství a psychologii a sociologii ve vzdělávání. Po škole učil na základních a středních školách ve Velké Británii, jak ve státních institucích, tak v soukromém sektoru. Jako vášnivý cestovatel se rozhodl spojit koníčka se svojí profesí a přijal nabídku učit na International School v Las Palmas. Další nabídka přisla z prestižní International School v Abu Dhabi, kde působil jako zástupce ředitele. V roce 1998 dostal od Evropské rady International Schools ocenění za zásluhy za rozvoj školství ve Spojených arabských emirátech. V roce 2002 se přestěhoval do České republiky. V Brně učil na JŠ s právem státní zkoušky (bývalá Státní jazyková škola) a od roku 2011 vede kurzy na Jazykové škole FFMU. Specializuje se na přípravné kurzy k Cambridgeským zkouškám, hlavně na Cambridge First a Cambridge Advanced. Od roku 2021 působí na Katedře anglistiky a amerikanistiky jako lektor kurzů Praktického jazyka.

Bez popisku

Markéta Pilařová vystudovala anglistiku a etnologii na Filozofické fakultě MU. Od roku 2000, kdy studia ukončila, učí angličtinu v kurzech všech typů i pokročilostí, od začátečníků až po přípravné kurzy k CAE, učila kurzy firemní i kurzy pomaturitní. V Jazykové škole FF MU pracuje jako lektorka s krátkými přestávkami od roku 2001. Zároveň se jako manažerka a koordinátorka JŠFFMU stará se o to, aby Vás v kurzech učili kvalitní lektoři ze zábavných učebnic a nic Vám v naší jazykovce nechybělo. Od roku 2021 má na MU na starosti také mezinárodní program CELTA, který připravuje mladé učitele na jejich budoucí kariéru.

Bez popisku

Ilona Pavlíková vystudovala moderní filologii – italský a anglický jazyk – na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Po ukončení studií učila a učí na jazykové škole obecnou angličtinu různých pokročilostí a v přípravných kurzech na Cambridgské zkoušky. Od roku 2010 vyučuje studenty magisterského studia na Fakultě podnikatelské VUT, kde připravuje studenty na zkoušky z obecné i profesní angličtiny. Na VUT učí i angličtinu technickou na Fakultě strojního inženýrství. I přesto, že učí snad již století, učení je pořád pro ni zábava, radost a sobecky přiznává, že i přísun energie. Když zrovna nevyužívá energii svých studentů, ráda cestuje do míst, kde mají teplo, moře nebo oceán.

Bez popisku

Chris Rance vystudoval japonštinu na oxfordské univerzitě. Krátce poté, co přijel do Japonska, ale zjistil, že učení angličtiny (přátel a pro zábavu) ho baví mnohem víc než jeho japonské zaměstnání. Vrátil se tedy do Velké Británie, aby získal i učitelské vzdělání a pak se, před návratem do Tokya, rozhodl vzít si „rok volna“. Úplnou náhodou skončil ve Frýdku- Místku a od té doby žije v České republice a učí angličtinu. Pracoval také jako ředitel jazykové školy, ředitel studií a učil didaktiku a metodiku na Pedagogické fakultě MU. Od roku 2006 učí kurzy všech pokročilostí včetně přípravek k CPE v Jazykové škole FFMU. Na Katedře anglistiky a amerikanistiky působí od roku 2015 jako lektor Akademického psaní. Se Simonou Kalovou vymysleli a již 7 let učí nový předmět Czenglish, který se zaměřuje na chyby vzniklé interferencí mateřského jazyka – podklady z jejich kurzu posloužili jako základ pro přepracované, druhé vydání dnes již ikonické knihy Dona Sparlinga „Czenglish or English“, již jsou spoluautory.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info