Služby pro veřejnost

Vzděláváme učitele

Studium historie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity spojuje detailní vhled do dějin lidstva s podrobnějším porozuměním vybraným problémům a souvislostem.

Zjistit více

Zpracováváme archeologické vzorky

Zjistit více

„Zajímají nás lidé, technologie a informace. Využíváme designové metody, hledáme místo technologií ve vzdělávání a učíme se z dat. Rozvíjíme knihovnickou tradici a hledáme cesty vpřed.“

František Dobrota František Dobrota
učitel ruštiny

prof. PhDr. Jana Nechutová, CSc.

e‑mail:

„Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.“

Lucius Annaeus Seneca